• kraty pomostowe
  • stopnie schodowe
  • wyroby metalowe

Stopnie schodowe

Specjalnością naszej firmy jest również produkcja niezawodnych stopni schodowych, które ze względu na swoją trwałość znajdują szerokie zastosowania i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Stanowią niezbędny element stalowych konstrukcji pomostów przemysłowych, zapewniając możliwość bezpiecznego poruszania się w pionie. Nasze wyroby wykonywane są w oparciu o kraty zgrzewane i prasowane, w związku z czym są lekkie, ale przy tym odporne na uszkodzenia oraz intensywną eksploatację. Dodatkowe bezpieczeństwo uzyskujemy dzięki stosowaniu specjalnych listew antypoślizgowych.

Umożliwiają skuteczne poruszanie się w górę i w dół, znajdując zastosowanie w różnych obiektach, również halach produkcyjnych. Zabezpieczamy ich powierzchnie farbami proszkowymi, w związku z czym są odporne na korozję i mogą być montowane na zewnątrz. Dużą popularność wśród naszych Klientów zawdzięczają nie tylko trwałości, ale również lekkości oraz ogromnej różnorodności w zastosowaniu – mogą posiadać różne wymiary, w związku z czym dopasowane są indywidualnie do potrzeb każdego z Państwa. Stopnie schodowe naszej produkcji są także łatwe w montażu i możecie Państwo zamówić ich dowolną ilość.

Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia – nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa dodatkowe pytania, a także doradzą optymalne rozwiązanie. Nasze stopnie schodowe produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami, dzięki czemu jakość ich wykonania jest zawsze najwyższa, a ceny konkurencyjne.

Stopnie schodowestopnie schodowe
Oferujemy następujące rodzaje stopni

Stopień S1


Stopień typu: S1 - stopień zwykłyStopień SOA


Stopień typu: SOA - stopień obramowany z listwą antypoślizgową
Stopień SO1


Stpień typu: SO1 - stopień obramowany


Zobacz: Zasady zamawiania stopni schodowych